KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16228094
nr 1622 8094
Pastell
Carl Brandt. Signerad, björkar, yttermått inklusive ram: 108x72cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 27 maj 2024
kl 20:54:28
100 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor